Powitanie

Dział poświęcony tematyce motoryzacyjnej, a głównie - zagadnieniom użytkowania samochodów terenowych marki Mitsubishi Pajero I, II, III, IV, Sport, L200, L300...
Regulamin działu
W tym dziale dyskutujemy o samochodach terenowych. Tytuł wskazuje wprawdzie na Mitsubishi Pajero ale nie oznacza to, że tylko o tym modelu samochodu będziemy pisać. Preferowanym jednak będzie model Pajero III jako najbardziej wszechstronny i niezawodny. Rozmawiajmy zatem o naszych samochodach (głównie terenowych), wymieniając się doświadczeniami w eksploatacji, w drobnych naprawach i ewentualnych modyfikacjach... Pamiętajmy o kulturze słowa i szanujmy się! Niech nasze kultowe auta będą nie tylko źródłem satysfakcji ale też początkiem swoistych więzi Użytkowników - wspierających się na co dzień. Takie więzi mogą zaowocować tylko dobrem... W tym dziale nie umieszczamy reklam, ogłoszeń i nie handlujemy!

Powitanie

Postprzez Lider » Pn cze 29, 2015 11:36 am

Serdecznie witam w nowym dziale forum!

Zapraszam do udziału w dyskusjach o kultowych samochodach Mitsubishi Pajero, o których krąży tyle treści "uwielbienia i fascynacji", co mitów o rzekomej awaryjności... Rozstrzygnijmy zatem jak z tym jest rzeczywiście: Czy jest to samochód dobry, czy też "zły"?

Jestem użytkownikiem modelu M. Pajero III 3,2 DI-D (po liftingu) z 2003 roku. Egzemplarz pochodzi z Francji po zatopieniu niestety ale jeździ. Tę gorzką prawdę rekompensuje mi bogata wersja wyposażenia: automat INVECS II, skrzynia rozdzielcza SUPER SELECT II, skórzana tapicerka, szyberdach i wiele innych. Na szczęście nie ma rdzy. Zawieszenia, układ napędowy - bez zarzutu. Powoli doprowadzam ten wdzięczny samochód do ładu i uruchamiam krok po kroku niedziałające zbyt dobrze lub niedziałające w ogóle do tej pory elementy z obszernej listy luksusowych dodatków. Mam nadzieję, że uda mi się przywrócić auto do pełnej sprawności i będzie służyć rodzinie przez wiele lat, czego również życzę Wszystkim Użytkownikom tego modelu.
Administrator
Lider
Site Admin

Re: Powitanie

Postprzez Edgar » Wt cze 30, 2015 8:08 pm

Witam, na nowo-powstałym forum.
Lider napisał(a):Zapraszam do udziału w dyskusjach o kultowych samochodach Mitsubishi Pajero, o których krąży tyle treści "uwielbienia i fascynacji", co mitów o rzekomej awaryjności...
Wierzę, że będzie tu miejsce na dyskusję nie tylko obiektywną, ale i merytoryczną. 8-)
Edgar

Re: Powitanie

Postprzez Mark75 » Pn lip 13, 2015 5:25 am

Dzień dobry!
Jestem Marek - właściciel Pajero IV automat 3,2 DI-D (rok 2009).
Do 2010 miałem P.III Di-D w automacie. Kupiłem P.IV bo chciałem świeższe i prawdę mówiąc źle zrobiłem, bo III bardziej przypadała mi do gustu ale jak mówią - świeże jest bardziej strawne. Mniej jest zużyte choć nie tak przewidywalne jak poprzednik.

Szkoda, że tu tak cicho :| Pozdrowienia dla całej ekipy!
Mark75

Powrót do Samochody terenowe - Mitsubishi Pajero