Ostrzeżenie!

Dział porad technicznych i propozycji modyfikacji usprawniających / upiększających w samochodach M. Pajero III. W tym dziale szukamy lub udzielamy pomocy Użytkownikom Pajero...

Ostrzeżenie!

Postprzez Lider » Pn cze 29, 2015 1:20 pm

Uwaga na znane FORUM MITSUMANIAKI - zajmujące się "regeneracjami psujących się nagminnie pomp wtryskowych ZEXEL i nic nie wartych fabrycznych zbiorników paliwa, które są wręcz niebezpieczne dla silnika 3,2 DI-D, a szczególnie dla jego pompy wtryskowej..."

Szerzone na tym forum mitologia i PSYCHOZA w aspektach pojawiających się nagminnie defektów/awarii systemów zasilania - mają tylko jeden cel:
DRENAŻ WASZYCH PORTFELI.

Jeśli tam trafiłeś (przez przypadek lub szukając ratunku) - na pewno zauważyłeś jedną charakterystyczną rzecz:
Znany i doświadczony producent znakomitych jak by nie patrzeć samochodów terenowych (choć nie tylko) - zrobił FUSZERĘ - wyprodukował liche zbiorniki paliwa, które sieją opiłkami, farbą i złuszczoną powłoką galwaniczną - przecinającą filtry paliwowe, i dostając się do NASTAWNIKA POMPY, uszkadzają ten ważny element... Według tej ideologii/psychozy "zła jakość wykonania zbiornika" zniszczy Wam pompę i czeka Was wydatek ponad 5 000 zł na jej regenerację ale to nic nie da, jeśli przy okazji nie wymienicie zbiorników w cenie co najmniej 2 500 zł w swych samochodach. Na "dzień dobry" trzeba w wyspecjalizowanych i reklamowanych (w MITSUMANIAKACH) warsztatach - np. w Bytowie zostawić co najmniej 10 000 zł! ZGROZA!

Wszelkie próby uświadamiania mniej zorientowanych w temacie usterkowości samochodu i w sposobach zapobiegania awariom układów zasilania są eliminowane po kilku prostackich prowokacjach... Mechanizm działania GRUPY jest prosty: Wmówić NAIWNYM, że nie ma innej drogi, nie ma sposobu, aby bezboleśnie pozbyć się problemu, który i tak powróci (konieczność regeneracji pompy silnika 3,2 DI-D), jeśli wprzódy nie wymieni się zbiornika paliwa.

PAMIĘTAJCIE! Tylko od jakości filtrowania paliwa zależy bezpieczeństwo układu zasilania! Często wymieniane filtry, a najlepiej ustawione szeregowo w kaskadzie - uchronią Was przed awariami pomp wtryskowych! Samochód będzie tak długo cieszył Was niebywałą wręcz niezawodnością, jak długo będziecie dbać o jego stan...
Administrator
Lider
Site Admin

Re: Ostrzeżenie!

Postprzez pojar » So lip 11, 2015 12:10 pm

Przyłączam się!
Kiedyś jakieś dwa lata temu zapisałem się na to słynne forum. Napisałem dwa posty i pan hubeeert niby administrator zbanował mnie i usunął te posty bo pisałem tam prawdę o tej ściemie ze zbiornikami. Faktem jest, że te zbiorniki korodują i coś tam się z nimi dzieje ale jak ktoś ma dobre filtry i zmienia je częściej jak raz na 3 lata to nie ma powodu do niepokoju. To takie towarzystwo, napędzają sobie naiwnych klientów wciskając im kit. Mają klakierów co popierają ich diagnozy co do pomp wtryskowych itd. Brat mój stary mech od diesli od razu powiedział, że to naciągacze i tyle :(
pojar

Powrót do Mitsubishi Pajero III - warsztat